На Рівненщині триває робота над створенням цифрової інвестиційної карти. На неї будуть нанесені усі об’єкти, що можуть зацікавити потенційних інвесторів.

Зокрема, на карті будуть позначені об’єкти інвестиційної нерухомості – «грінфілди» та «браунфілди», тобто земельні ділянки та незакінчені будівництва. А ще на неї нанесуть «стартапи» – проекти, які нещодавно створені і знаходяться у стані розвитку або вивчення перспективних ринків. Про це йшлося під час засідання групи «Економіка» в рамках напрацювання «Дорожньої карти реформ Рівного».

«Така карта напрацьовується з метою полегшення пошуку потенційним інвесторам інвестиційних майданчиків. А відтак – для швидкого прийняття рішень про місця та об’єкти для вкладання коштів, зокрема будівництва виробництв, пошуку складських приміщень та налагодження ділових відносин із місцевими підприємцями», – розповів керівник  робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку Рівненської області, радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.

За словами директора центрального відділення ПАТ «Креді Агріколь банк», представника робочої групи з питань залучення інвестицій в економіку Рівненщини Сергія Гемберга, цифрова карта Рівненщини не має аналогів в Україні. Робота над нею розпочалася рік тому. Вона була створена фахівцями команди Google за допомогою Google-продуктів.

Учасники засідання групи «Економіка» в рамках напрацювання «Дорожньої карти реформ Рівного» ознайомилися із бета-версією карти, тобто її чорновим варіантом, та погодилися, що потрібно продовжувати напрацювання Google-команди. До цієї роботи будуть залучати місцевих картографів і волонтерів.

Тож наступним кроком у розробці цифрової карти Рівненщини буде проектування інтерфейсу майбутнього ресурсу та складання технічного завдання.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Архієпископ Іларіон відзначив військовослужбовців та волонтерів Рівненщини медалями за «За жертовність і любов до України»

Бойовики продовжують порушувати Мінські домовленості – ОК «Захід»

Рівненщина: депутата Корецької районної ради судитимуть за корупцію

tomat_green-01

574 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 9 =