У четвер, 9 березня, у Рівненській ОДА відбудеться презентація результатів соціологічного дослідження «Стан медичної сфери в Рівненській області»
Участь у презентації візьмуть директор соціологічної групи «Рейтинг», керівництво обласної державної адміністрації та група управління субпроектом Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
Місце проведення – Рівненська ОДА, к.201.
Початок – 12.00.
Нагадаємо, що Рівненщина одна з 8 областей України, де реалізується проект Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».
В межах цього проекту передбачається, зокрема, й проведення щорічних соціологічних досліджень якості надання медичних послуг протягом його реалізації. Оскільки проект направлений на покращення лікування хвороб серцево-судинної системи, то і опитування в першу чергу торкнулися саме хвороб серцево-судинної системи та їх профілактики.
В цілому передбачається, що протягом реалізації проекту буде проведено 4 таких соціологічних досліджень.
Окрім питань направлених на «серцево-судинну» тематику ці соцдослідження дозволяють оцінити обізнаність мешканців області в питанні сімейної медицини, інституту сімейних лікарів, довіри до цього інституту. І чи взагалі респонденти знають про сімейних лікарів і чи користуються власне цим видом медичних послуг.Також під час дослідження оцінювали «медичну культуру» мешканців області.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
356 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 − 4 =

НОВИНИ