Понад тридцять іноземних та українських компаній представлять своє енергоефективне обладнання на міжнародній виставці-продажу «С.Е.Т. – 2015: Сучасність. Енергозбереження. Технології». Вона відбудеться 5 та 6 червня в Рівненській облдержадміністрації.

За словами організаторів, учасники заходу зможуть оглянути енергоощадне устаткування, що вироблене у Канаді, Польщі, Литві, Румунії, Австрії та Великобританії. Також свою продукцію представлять столичні  й місцеві підприємства.

Зокрема, на виставці «С.Е.Т. – 2015» експонуватиметься енергоефективне та теплогенеруюче обладнання, новітні інсталяційні системи. А це – котли, теплові насоси та лічильники, автоматизовані системи регулювання тепла. Також можна буде оглянути альтернативні види палива місцевого виробництва. А ще – ознайомитися із сучасним водопостачальним обладнанням.

Разом з тим, під час заходу заплановане відкриття представництвом німецької компанії «Грундфос Україна» сервісного центру із обслуговування обладнання, що експлуатується на водоканалізаційних підприємствах області.

«С.Е.Т. – 2015» передбачає собою функціонування не тільки презентаційної, а ще й комунікативної платформи для влади, бізнесу, громади, науки й виробництва, тобто усіх тих, хто цікавиться впровадженням енергоощадних технологій на Рівненщині», – зазначив радник голови Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко. – Тож під час виставки можна відвідати семінари, презентації та майстер-класи з енергоефективності».

Нагадаємо, що урочисте відкриття виставки відбудеться 5 червня на 1-му поверсі адмінприміщенняРівненської обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2). Початок о 9.30.

Про це повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

На Дубенщині для дітей-сиріт та дітей учасників АТО організували свято

За непритягнення до відповідальності капітан міліції вимагав 5000 гривень

У Рівненському «Інваспорті» відбувся чемпіонат з пауерліфтингу

tomat_green-01

487 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + 15 =