Фест зібрав творчі делегації з Івано-Франківська, Тернополя, Закарпаття, Одеси та Києва.
Під час літературно-мистецького дійства відбулися численні поетичні читання, концерти, а також виїзні заходи для письменників, критиків і культурних діячів.
Результат 5-тиденної творчої роботи підсумували на брифінгу в Рівненській ОДА.
«Цей арт-семінар – це своєрідний синтез літератури з іншими видами мистецтва. По суті відбувся творчий діалог рівненських письменників і митців із інших областей, а також молодих із досвідченими. Захід вдалося організувати завдяки спільним зусиллям Рівненської облдержадміністрації, спілчан, духівників і громадськості», – розповіла голова обласної спілки письменників Ірина Баковецька.
Також під час «КУСТУ» відомі майстри пера провели майстер-класи для творчої молоді на тему написання творів, літературної критики, видавничої справи та літературного менеджменту.
Лекторами були відомі письменники та критики Олександр Ірванець, Олександр Косенко, Сергій Пантюк, Василь Кузан, Євген Баран, Анатолій Кичинський. Також на заході поділилися своїм досвідом поетеса Леся Мудрак та автор відомих українських хітів Сергій Лазо.  
За словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко, з метою популяризації місцевої літератури обласна влада співпрацює з творчими спілками. На Рівненщині засновано літературні премії, проводяться мистецькі акції. Просвітницька робота проводиться в бібліотеках краю.
«Переконана, що роботу у цьому напрямку потрібно активізувати. І тому надзвичайно важливими для області є такі іміджеві заходи, як «Куст». Адже він популяризує не тільки місцевих митців на всеукраїнському рівні, а й Рівненщину в цілому», – підкреслила Світлана Богатирчук-Кривко.
Усі учасники арт-семінару висловили сподівання про те, що захід стане традиційним.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
475 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три − 1 =