фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Прокуратурою Рівненської області вжито заходів до повернення на рахунок відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації коштів, стягнутих з нього на підставі судового рішення, яке на даний час скасоване.
Так, рішенням Господарського суду Рівненської області від 05.09.2016 задоволено заяву прокурора Рівненської області про перегляд рішення суду за нововиявленими обставинами та зобов’язано приватну структуру повернути відділу освіти районної державної адміністрації 250 тис грн, які у 2014 році були стягнуті з останнього за виконання проектних робіт щодо заміни вікон шкіл району згідно укладеного між сторонами договору.
Підставою для звернення прокуратури з вищевказаною заявою стало те, що постановою Львівського апеляційного господарського суду від 06.07.2016 частково задоволено апеляційну скаргу прокуратури Рівненської області та вищезгаданий договір визнано недійсним.
Таким чином, завдяки активній позиції прокуратури Рівненщини постановлено повернути державі в особі відділу освіти Дубровицької районної державної адміністрації незаконно стягнуті кошти у сумі 250 тис грн.
Довідково: відповідно до ч.3 ст.23 Закону України «Про прокуратуру», прокурор здійснює представництво в суді законних інтересів держави у разі порушення або загрози порушення інтересів держави, якщо захист цих інтересів не здійснює або неналежним чином здійснює орган державної влади, орган місцевого самоврядування чи інший суб’єкт владних повноважень, до компетенції якого віднесені відповідні повноваження, а також у разі відсутності такого органу.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
378 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − тринадцять =