Органи прокуратури Рівненської області продовжують активну роботу щодо захисту інтересів держави у сфері земельних відносин.
Рівненською місцевою прокуратурою виявлено порушення вимог законодавства при використанні землі на території Клеванської селищної ради,  призначення якої – обслуговування виробничих будівель заводу продтоварів.
Встановлено, що з 2016 року приватне товариство користувалося земельною ділянкою площею понад 1 га незаконно, оскільки дія договору оренди, укладеного з органом місцевого самоврядування, закінчилася. Водночас заходів щодо поновлення вказаного договору або повернення земельної ділянки до земель запасу селищної ради орендарем здійснено не було.
Через створені законному власнику землі перешкоди у її розпоряджанні та використанні місцевий бюджет не отримував відповідні кошти.
У зв’язку із цим, діючи на захист інтересів громади і держави, місцева прокуратура звернулась до суду з вимогою про повернення державі в особі Клеванської селищної ради земельної ділянки, вартість якої становить понад 2,5 млн гривень.
Рішенням господарського суду Рівненської області від 02.05.2018 позовні вимоги прокуратури підтримано та позов задоволено у повному обсязі.
Відтак, завдяки втручанню органів прокуратури Рівненщини, припинено незаконне користування землею вартістю понад 2,5 млн грн та повернуто її державі.
Повідомляє прес-служба прокуратури Рівненської області
231 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × три =