DSC_0318.JPG.pagespeed.ce.yv_U6yAKZHНа Рівненщині протестували пересувний сервісний центр, де надаватимуть найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС.
Зокрема, центр надаватиме послуги з реєстрації і перереєстрації транспортних засобів, заміни та видачі міжнародних посвідчень водія та здійснюватиметься прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.
– Відкриття мобільних сервісних центрів МВС – це великий рух вперед, адже в будь-якому населеному пункті, де є Інтернет, тепер можна надати водіям низку послуг, – зазначив під час відкриття пересувного сервісного центру голова обласної ради Микола Драганчук. – Наприклад, за посвідченням водія не обов’язково їхати мешканцям області в Рівне, Дубно чи Сарни. Працівники сервісного центру можуть приїздити в населені пункти і видавати необхідні документи на місцях. Не потрібно також буде витрачати два-три дні на їх отримання. На це тепер вистачить декількох хвилин.
Під час відкриття пересувного центру МВС було замінено два посвідчення водія. На виготовлення кожного з них знадобилося по десять хвилин.
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
547 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × три =