Рятувальники продовжують вживати заходи з підвищення рівня знань мешканців Рівненщини в питаннях безпечної життєдіяльності, поширювати ґрунтовні рекомендації щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій, запобігання випадків переохолодження та трагедій на льоду.
Так 13 січня співробітниками 2-ї державної пожежно-рятувальної частини  ГУ ДСНС України у Рівненській області спільно з правоохоронцями було проведено пожежно-профілактичне відпрацювання із залученням працівників Малошпаківської сільської ради.
У ході рейду здійснені подвірні обходи житлових будівель, в першу чергу де проживають громадяни, що відносяться до групи підвищеного ризику: самотні особи похилого віку, багатодітні родини, особи, які зловживають спиртними напоями, неблагополучні сім’ї, інваліди та ті, які потребують соціальної підтримки. Вищезгаданим громадянам вручено листівки, плакати та пам’ятки з правилами пожежної безпеки в побуті у зимовий період. Ще під час рейду фахівці звертали увагу на стан пожежної безпеки в житлових будинках, зокрема, в якому стані електропроводка, димоходи, печі тощо.
Рівненське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Рівненській області звертається до усіх мешканців з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні опаленням, електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером «101»!IMG_4469
Повідомляє  Рівненське міськрайонне управління
314 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

сім + десять =