PM920image006Співробітники Управління захисту економіки Нацполіції спільно з Військовою прокуратурою провели спецоперацію по викоріненню корупційної складової в лісгоспах від нижчої ланки до верхівки. Про це сьогодні, 5 березня, повідомив міністр внутрішніх справ. 
За його словами, щоб спокійно працювати “по закону”, директори лісгоспів заносили керівництву десятки тисяч євро. А ті, в свою чергу, домовлялися з контролюючими службами про позитивний результат їх перевірок.
“Сьогодні, 5 березня, затримали в.о. начальника і екс-керівника Управління лісового та мисливського господарства Рівненської області та 8 директорів лісгоспів, які “сумлінно” працювали навіть у вихідні дні», – зазначив очільник МВС, додавши, що колишній керівник залишив свою посаду близько місяця назад, проте новопризначений директор “продовжив” справу попередника.
Арсен Аваков також повідомив, що 15 тисяч євро і 5 тисяч доларів привезли директори лісгоспів керівництву управління. Вказану суму повинні були передати перевіряючим з Держлісагентства за приховування виявлених порушень.
«Дякую співробітникам Управління захисту економіки в Рівненській області ДЗЕ Нацполіціі і військовій прокуратурі за відмінну спрацювання і оперативне затримання. Крок за кроком знищимо корупцію» – підсумував міністр.
Повідомляє Департамент комунікації МВС України
511 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 3 =