Сьогодні, 16 січня, в Головному управлінні Нацполіції в Рівненській області відбулася позачергова конференція ГО «Рівненська обласна організація Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України», участь у якій взяв радник Міністра внутрішніх справ, перший заступник голови ФСТ «Динамо» України Віктор Корж. 
До обговорення питань розвитку фізичної культури та спорту на Рівненщині, перспективи розвитку обласної організації «Динамо» долучилися керівництво та особовий склад поліції області, рятувальники, представники правоохоронних структур, обласної влади та заслужені тренери та спортсмени України краю з різних видів спорту.
Про діяльність за 2017 рік прозвітував заступник голови обласної організації товариства Віктор Куцель. Він, зокрема, розповів про спортивні досягнення «динамівців», окреслив проблемні питання щодо матеріально-технічної бази організації, подальші плани на майбутнє. Наголосив Віктор Куцель на необхідності забезпечення належних умов для занять спортом, відновлення спортивних баз і розширення організації за рахунок створення місцевих осередків у районах області. Також нагальним для вирішення питанням, яке виникло на сьогодні, є збільшення секцій у комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі «Юний динамівець» з метою залучення до занять спортом якомога більше підростаючого покоління.
На необхідності пропаганди здорового способу життя серед неповнолітніх акцентував і радник Міністра внутрішніх справ Віктор Корж, у тому числі й серед підлітків, які перебувають на профілактичних обліках у поліції. Крім того, радник міністра акцентував увагу і на підвищенні фізичної та бойової підготовки правоохоронців. Тому у планах Міністерства внутрішніх справ — проведення виїзних семінарів за участю провідних фахівців.
Позитивним моментом у розвитку товариства «Динамо» Віктор Корж назвав ефективну співпрацю із місцевою владою. Попри непростий етап проведення децентралізації місцеві адміністрації виділяють фінансування на розвиток фізичної культури і спорту для обласних осередків, адже виховання здорової та спортивної нації на сьогодні один із пріоритетних напрямів державної політики.
Присутні на конференції також обрали новий склад президії обласної організації ФСТ «Динамо» України та контрольно-ревізійної комісії, а до колектив поповнили Управлінням патрульної поліції в Рівненській області.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
650 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 + один =