Із 29 січня по 02 лютого у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти проходить обласний семінар-тренінг для 29 регіональних тренерів із питань упровадження проекту Державного стандарту початкової загальної освіти.
З вітальним словом до учасників звернулася ректор Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Рівненської обласної ради Алла Черній, яка наголосила, що інститут і надалі сприятиме позитивним змінам в освіті.
Учасники семінару-тренінгу ознайомляться із новою нормативною базою початкової школи, за якою будуть працювати вчителі 1 класу у 2018-2019 навчальному році, оволодіють знаннями із організації навчального середовища, особливостями інтегрованого навчання у рамках предмета «Я досліджую світ», особливостями оцінювання навчальних досягнень учнів, сутністю та основними принципами педагогіки партнерства, основами інклюзивної освіти та нейропсихології, навчаться працювати за новими методиками, упроваджувати інтерактивні форми роботи з учнями, використовувати сучасні прийоми навчання.
До підготовки регіональних тренерів долучено тренера, який навчатиме використанню на уроках методик LEGO для реалізації діяльнісного та компетентнісно зорієнтованого підходів до навчання.
Після навчання всі регіональні тренери отримають сертифікати і право на підготовку вчителів 1 класу за Типовою освітньою програмою організації і проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників, затвердженою МОН України.
Повідомляє Рівненський ОІППО
293 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

18 − дванадцять =