У двері будинку голови Демидівської райдержадміністрації 41-річного Сергія опівночі 17 травня постукали невідомі. З порогу двоє чоловіків у масках наставили на господаря предмет, ззовні схожий на пістолет. Не розгубившись, Сергій почав кидати у бік зловмисників усе, що було під рукою, та вибіг із будинку. Невідомі кинулися навздогін. Нічого не пояснюючи і не вимагаючи, зірвали із шиї господаря золотий ланцюжок і зникли у невідомому напрямку.

— Дії зловмисників кваліфіковано за частиною 3 статті 187 (розбій, поєднаний із проникненням у житло) Кримінального кодексу України, — повідомив начальник УМВС України в Рівненській області Сергій Максимов. —Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до 12 років із конфіскацією майна. Нині проводяться слідчі та оперативно–розшукові заходи. Під час огляду місця події неподалік помешкання правоохоронці знайшли зірваний золотий ланцюжок.

На момент скоєння розбою у будинку перебували дружина та двоє дітей, які в цей час спали.

Усім, кому відома будь–яка інформація, пов’язана із цим злочином, просимо повідомити за номерами телефонів: (03659) 6-42-84, 097-771-87-54 або «102».   

Повідомляє СЗГ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

354 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 1 =