Так, у рамках робочої поїздки до Сарненського району голова облдержадміністрації Олексій Муляренко взяв участь в урочистому  відкритті дитсадка у селі Ремчиці.
14445354_310617272634323_324623958_n
Свою роботу дитсадок призупинив ще у 90-х роках, а реконструкцію закладу розпочали нещодавно. Тим часом у селі народжуваність постійно зростає.
Під час вітального слова, Олексій Муляренко відзначив, що відкриття дитсадка в Ремчицях – це спільна перемога, якою можна пишатися. Адже кошти на відновлення дитсадка, а це майже 5 мільйонів гривень, залучили з різних джерел – з державного, обласного та районного бюджетів.
Нині ж садочок зможе відвідувати близько сотні сільських дітей. Окрім виховання дошкільнят, у закладі планують навчати першокласників, а це в свою чергу дасть змогу розвантажити місцеву школу.
«Навчальні заклади – це основа інфраструктури села та надійний фундамент для майбутнього. На Рівненщині один із найбільших показників народжуваності, тому ми маємо працювати у напрямку розширення дошкільної мережі. Загалом у 2016 році на Рівненщині планується додатково створити понад 800 місць для дошкільнят», – розповів голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.
Олексій Муляренко оглянув відновлений дитсадок та поспілкувався із вихователями. Голова облдержадміністрації побажав дітям та їхнім батькам, щоб час у дитсадку залишив лише приємні спогади, а село й далі розвивалося.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
665 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + один =