pm544image001Незнайомі жінки знаходять своїх жертв на вулиці, розповідають жалісливі історії та просять про допомогу. Вже в оселі співчутливих жителів області, які погоджуються зарадити благаючим, вводять їх в оману і останні віддають усе цінне, що мають.
За такою схемою на вулиці у Рівному дві незнайомки підійшли до 72-річної жінки та попросили про допомогу.
«Десь як з-під землі з’явилася людина, я не знаю де вона взялась, – розповідає потерпіла. – Вони сказали, що у них проблеми і що їм необхідно десь залишити речі, я і вирішила, що потрібно людей виручити».
Прийшовши до оселі пенсіонерки, незнайомкам і діла не було до речей.
«Одна із них розгорнула ганчірку і виклала туди нібито золоті прикраси, – розповідає жінка. – Незнайомка їх почала перемішувати і я вже все, виключилась. Більше нічого не пам’ятаю, але знаю, що в другій кімнаті в мене лежали гроші в сумочці на пам’ятник: тисячу 150 доларів та 15 тисяч гривень. Я віддала їм всі заощадження і більше нічого не можу згадати».
Аналогічний випадок стався із 30-річною мешканкою Дубна. Вона повірила двом незнайомим жінкам, що на її сім’і «порча» та пустила їх у хату. Зі слів потерпілої, вона і сама не розуміє як, але зібрала у хаті всі гроші та золоті вироби і віддала незнайомкам.
За обома фактами шахрайств відкриті кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України. Оперативники проводять заходи щодо встановлення осіб зловмисниць.
Поліцейські вкотре наголошують громадянам, не спілкуватися з незнайомцями та ні в якому разі не пускати їх до помешкання, аби вберегти себе і своїх рідних від неприємностей.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
712 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + сім =

НОВИНИ