Днями на території Сарненського району у лісовому масиві поблизу с. Грушівка було проведено змагання зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини.

У змаганнях взяли участь 130 осіб з 13 команд, які представляли Млинівський, Рівненський, Дубенський, Острозький, Березнівський, Корецький, Сарненський, Гощанський, Костопільський, Рокитнівський, Дубровицький, Демидівський райони та місто Кузнецовськ.

_DSC0073

Переможцями та призерами змагань в особистому заліку стали Волинець Яна з команди Сарненського району, Корбун Інна з команди Рокитнівського району, Левчук Анастасія з команди Острозького району, Кондрачук Василь, Ревут Петро, Лукащик Віталій з команди Рівненського району.

_DSC0123

Переможцями та призерами змагань на дистанціях заданого напрямку серед юнаків стали команди Рівненського, Дубенського та Дубровицького районів, серед дівчат – команди Сарненського району, м.Кузнецовська та Млинівського району.

(5)

Перемогу в естафетних змаганнях серед дівчат вибороли команди Демидівського, Корецького і Сарненського районів а серед юнаків команди Рівненського, Сарненського і Дубровицького районів.

Переможцем змагань зі спортивного орієнтування у залік обласної Спартакіади школярів Рівненщини у загальнокомандному заліку стала команда Сарненського району, друге та третє місця вибороли команди Рівненського району та м. Кузнецовська.

(4)

Всі переможці та призери змагань були нагороджені медалями, кубками та дипломами управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Повідомляє «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради

519 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 1 =