Все частіше діти стають правопорушниками. Не завжди причиною того, що дитина порушила закон є неналежне виховання батьками. Кожна дитина хоче бути лідером і авторитетом серед однолітків, однак не кожній дитині вдається вибитись в лідери завдяки своїм досягненням і працею над собою. Нажаль є діти, які вважають, що саме порушуючи закон, вони можуть довести одноліткам, що чогось варті. В більшості випадків неповнолітнім правосуддя дає шанс стати на шлях виправлення даючи їм іспитовий термін з випробування.

1

Після цього основним завданням кримінально-виконавчої інспекції м. Рівне є не упустити можливість виправлення таких правопорушників.  Неповнолітні, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції зазвичай закон порушили вперше, а тому інспектори повинні зробити все для того, щоб це було востаннє. Кожен інспектор працює не лише з засудженим, а також з його рідними. До кожної дитини має бути індивідуальний підхід. Перш за все інспектор має бути психологом і педагогом для правопорушника, щоб розібратися з проблемою, яка виникла  і запобігти повторному вчиненню злочину. В кожного неповнолітнього різні причини вчинення злочину, в когось проблеми в сім’ї чи особистому житті, а комусь просто захотілось гострих відчуттів, тому важливо враховувати кожний фактор при роботі з такими особами. Як правило неповнолітні засвоюють урок який йому влаштувало життя і закон більше ніколи не порушують. Працівники кримінально-виконавчої інспекції роблять все можливе, щоб в подальшому неповнолітні і їх близькі були  вдячні за проведену роботу.

2

Так, на виконання плану спільних заходів щодо протидії повторній та рецидивній злочинності серед дітей на 2015 рік Рівненським міським підрозділом Рівненського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції управління Державної пенітенціарної служби України в Рівненській області спільно із сектором кримінальної міліції у справах дітей Рівненського міського відділу управління внутрішніх справ України в Рівненській області, служби у справах дітей виконавчого комітету Рівненської міської ради та Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, у зв’язку із настанням літніх канікул на базі Рівненського міського відділу УМВС України в Рівненській області,22 травня 2015 року було проведено спільний виховний захід із залученням неповнолітніх, які перебувають на обліку КВІ м. Рівного. З неповнолітніми вкотре було проведено профілактично-виховні бесіди, щодо запобігання вчинення злочинів та правопорушень дітьми.  Також неповнолітнім було проведено екскурсію в ізолятор тимчасового тримання при Рівненському МВ УМВС, де їм розповіли про умови перебування в установі та показали камери, в яких перебувають затримані.

Робота з неповнолітніми є одним із пріоритетних напрямків діяльності працівників кримінально-виконавчої інспекції області.

Повідомляє Надія Трусік, начальник сектору КВІ управління ДПтС України в Рівненській області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”

РІВНЕНСЬКІ ДЕРЖОХОРОНЦІ НЕСУТЬ СЛУЖБУ У ПОРТАХ ОДЕЩИНИ

На “Лебединці” вандали за одну ніч вкрали нові дерев’яні лави

Теґи:     
410 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девять − 3 =