У місті Дубно відбувся перший тур спортивно-масового фестивалю «Олімпійське літо», котрий вже традиційно проводять комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради та відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області у дитячих санаторно-оздоровчих закладах і пришкільних таборах Рівненщини.

7aecf66798b8f39e983f6af823e742a4

«Олімпійське літо» в Рівненській області розпочалося з міста Дубно, яке вибороло перемогу в Фестивалі здорового способу життя, присвяченого Міжнародному дню спорту заради розвитку і миру.

IMG_4473.JPG

Привітати учасників фестивалю прибуло багато почесних гостей. Зокрема, заступник міського голови міста Дубно Василь Скринчук, начальник управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради Вадим Нетреба, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, секретар Дубенської міської ради Віктор Недашковський, майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках та каное, учасник ХХІХ літніх Олімпійських ігор (2008 р.) в Пекіні Петро Крук.

Перед початком основної частини фестивалю на стадіоні «Спартак» в честь старту «Олімпійського літа» було урочисто піднято Державний прапор та прапор Національного олімпійського комітету України.

IMG_4415.JPG

Організатори заходу підготували для учасників багато цікавих естафет і спортивних конкурсів з використанням різноманітного спортивного інвентарю. Цього разу за перемогу в командному заліку боролися 12 команд, по 10 учасників в кожній.

У загальному командному заліку, здобувши перемогу в більшості конкурсів, на найвищу сходинку п’єдесталу піднялася команда Дубенської ЗОШ №5, друге місце посіла команда «Непереможні» з місцевої ДЮСШ, а бронзові нагороди виборола збірна Дубенської гімназії №2.

Уконкурсах, котрі продовжили змагальну частину фестивалю, боротьба виявилася не менш цікавою. Намчук Дмитро з Дубенської СЗОШ №5 переміг в конкурсі з обручем «Гімнастичний», Бречко Назар з Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради тріумфував у вправі зі скакалкою, Левценюк Тимофій з Дубенської ДЮСШ отримав титул «Володар м’яча», а Голинський Едуард, котрий також представляє місцеву ДЮСШ, здолав всіх суперників у вправі з накидання кілець на конуси.

IMG_4513.JPG

Переможці та призери спортивних конкурсів були нагороджені дипломами та медалями комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради а кожна команда учасниця отримала цінні призи від управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Дубенської міської ради.

IMG_4593.JPG

Наступний тур фестивалю «Олімпійське літо» відбудеться в дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Сигнал».

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

370 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пятнадцять − 11 =