Відсьогодні на Рівненщині проходять Дні проекту GIZ – «Програма федерального міністерства економіки та енергетики з підготовки управлінських кадрів». Захід триватиме два дні – 23 та 24 червня. З цією метою в область прибули експерти проектного бюро Програми.

Так, під час офіційної зустрічі із керівництвом Рівненської облдержадміністрації керівник проектного бюро Програми Світлана Степащенко розповіла, що завдяки участі у Програмі, рівненські підприємці матимуть можливість місяць стажуватися у Німеччині. За цей час, крім підвищення кваліфікації, вони зможуть налагодити контакти з німецькими бізнесменами.

У свою чергу перший заступник голова ОДА Юрій Приварський зазначив, що Рівненщина готова до співпраці, адже область має багато переваг саме для німецького інвестора – в регіоні добре розвинута деревообробна промисловість, є значні поклади корисних копалин, щебеню та піску. А це повністю співпадає зі структурою експорту до Німеччини.

«Щодо промисловості, то значну питому вагу в області займає виробництво скляних виробів. Так, з десяти найбільших українських підприємств з виготовлення цієї продукції, три знаходиться на Рівненщині. Не дивлячись на проблеми із газом, вони працюють стабільно», – акцентував Юрій Приварський.

Нагадаємо, упродовж 23 та 24 червня в Рівному пройде практичний семінар «Як робити бізнес з Німеччиною». Організаторами семінару виступили Німецьке товариство міжнародного співробітництва та Рівненська ОДА.

Під час семінару німецькі експерти розкажуть, яким чином виходити на європейські ринки та як правильно шукати інвестиційних партнерів. Окремо в програмі семінару передбачається проведення цілої низки майстер-класів по роботі із залучення інвестицій в приватний бізнес. Також експерти планують відвідати низку рівненських підприємств.

Завтра, 24 червня, відбудеться прес-конференція експертів проектного бюро Програми «Дні проекту GIZ» щодо стажування рівненських бізнесменів у Німеччині (майдан Просвіти, 1, к. 201). Початок о 9.30.

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у“Новинах по-рівненськи”:

МЛИНІВЧАНИН ПОГАСИВ КРЕДИТИ ШАХРАЯМ НА 30 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

НА РІВНЕНЩИНІ, МОЛОДИКИ ЗА УГОН І ПІДПАЛЕНЕ АВТО МОЖУТЬ ПРОВЕСТИ ЗА ҐРАТАМИ ДЕСЯТЬ РОКІВ

Засудженим Катеринівської виправної колонії (№46), що на Рівненщині, не дісталися цигарки з наркотиками

В новий туристичний маршрут увійшли 10 унікальних місць Здолбунівщини

У Костополі вогонь пошкодив легковий автомобіль «Opel Zafira»

Діти учасників АТО з Дубровиччини відпочивають у Польщі

На Рівненщині рятувальники деблокували з понівеченого автомобіля загиблого водія

tomat_green-01

 

602 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

чотири × три =