фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

У жовтні стартує черговий проект «Go Camp 2017». Подання заявок щодо участі в проекті на рейтингування школи та підбір волонтерства триватиме до 30 листопада 2017 р.
Вперше, стартував проект «GoCamp»  минулого літа, як пришкільний мовний табір і залучив близько 100 тис. дітей з усієї України. Рівненськими майданчиками стали Володимирецький колегіум, Квасилівський НВК, Костопільська школа № 6 та Тучинська школа. У цьому навчальному році планується розширити формат, аби ще збільшити міжкультурну комунікацію. Робоча мова – англійська та німецька. Тривалість – три тижні. У програмі табору – безліч тренінгів та проектів як для школярів, так і для вчителів.
«Основним завданням команди проекту –  показати дітям, що вивчення мов – це легко і просто. А літній табір може бути веселим, розважальним та яскравим. Особливістю «Go camps» є те, що в табори запрошують іноземних волонтерів – носіїв мови» – зауважив начальник освіти і науки РОДА Григорій Таргонський.
Цьогорічний проект буде працювати за такими напрямками:
STEAM – начальний підхід, в якому використовуються наука, технології, інженерія, мистецтво та математика.
Global Citizenship – програма,  що дає розуміння про демократію, уряд та закон, відкриває політичнi та соціальні питання.
Leadership end Career Exploration – програма, яка допомагає  молоді усвідомлено обрати майбутню професію.
Sport and Health – програма,  про здоров’я, здоровий спосіб життя, здорову кулінарію, спортивні ігри тощо.
Подати заявку на участь можна на сайті: gocamps.com.ua
Повідомляє прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА
Теґи:   
904 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − 4 =