Про це було зазначено 9 червня під час засідання постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села, яку провела її голова – Світлана Богатирчук-Кривко.

0c2a06f67dedf1bb3fadef336d4ecf43

Також у планах є запровадження геоінформаційної системи банку даних кадастрової інформації та створення інфраструктури для розвитку екологічного туризму в проектованому національному природному парку «Нобельський» у Зарічненському районі. Виконання зазначених заходів спрямоване на збереження природних комплексів територій та об’єктів природно-заповідного фонду Рівненської області. З цією метою з обласного природо-охоронного фонду заплановано виділити 170,0 тис.грн.

DSC_0937.JPG

Затвердження Регіональної схеми екологічної мережі Рівненської області надасть змогу зберегти та збільшити площі земель області з природними ландшафтами до рівня, достатнього для збереження їх різноманіття, близького до притаманного їм природного стану, та формування їх єдиної просторової системи, побудованої для забезпечення природної міграції та поширення видів рослин і тварин, збереження біологічного та ландшафтного різноманіття. Рішення з даного питання буде прийнято обласними обранцями під час сесії облради 17 червня. Сьогодні ж постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села рекомендувала питання внесення змін до Програми розвитку природно-заповідного фонду та формування регіональної екологічної мережі Рівненської області на 2010-2020 роки винести на розгляд сесії.

Довідково: У 2014-2015 роках Інститутом екології Карпат НАН України було розроблено Регіональну схему екологічної мережі Рівненської області. Прийняття даного рішення необхідне на виконання частини першої ст. 15 3акону України «Про екологічну мережу України», яка передбачає, що регіональні та місцеві схеми формування екомережі затверджуються відповідними радами.

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

582 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =