В селі Іваннє Дубенського району запрацював дитсадок
Заклад більше 20 років не функціонував, тож батьки змушені були навчати дітей вдома, або возити за декілька кілометрів у сусідні села.
На урочисте відкриття дошкільного закладу з подарунками завітали голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко, керівники району, спонсори та місцеві мешканці.
Гості перерізали символічну стрічку та оглянули приміщення.
Дитсадок розрахований на 30 дітей. Наразі там облаштували дві повноцінні групи, актову та спортивну зали, спальні, санвузли та ігрові майданчики. Ще закупили навчальні матеріали та розвиваючі ігри. Реконструкцію закладу вдалося здійснити спільними зусиллями влади, громади та спонсорів.
Також в Іваннівському дошкільному закладі ввели в дію реконструйовану систему опалення, водогін та каналізацію.
Переобладнання було здійснене в рамках реалізації проекту місцевої громадської організації, котра стала учасником проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».
«На Рівненщині один із найбільших показників народжуваності, відповідно ми маємо працювати у напрямку розширення дошкільної мережі. І цьогоріч нам вдалося додатково створити більше 800 нових місць в садочках області. Тільки в Дубенському районі до кінця року буде введений в дію ще один дошкільний заклад, а також переведено з короткого на повний режим роботи ще три дитячих садки», – розповів голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
392 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

9 + 12 =