парфуми1

Любіть УкраїнуУ середу, 21 червня 2017, у Рівному з ініціативи благодійного фонду “Любіть Україну” відбулося перше засідання Клубу соціальної відповідальності. Участь у заході взяли представники рівненського бізнесу, депутати місцевих рад і громадські активісти.
Самодостатні у фінансовому розумінні особистості з Рівненщини, які мають бажання й можливість брати участь у реалізації благодійних та інноваційних проектів фонду, об’єднуються у Клуб соціальної відповідальності. Метою Клубу є спілкування учасників та їх об’єднання заради обміну досвідом і реалізації соціальних проектів.
Гостем першого засідання Клубу став бізнесмен і громадський активіст з Івано-Франківська Юрій Козакевич. Він розповів про проекти, які здійснюються в Івано-Франківську за його ініціативи та участі: це #ФранківськЯкийТребаБерегти, #МодаНаМузеї, Intellect Hub.
Голова правління благодійного фонду “Любіть Україну” Михайло Корилкевич зазначив, що у 2017 році діяльність фонду спрямовано, передусім, на створення довготермінових механізмів сталого розвитку громад, впровадження соціальних технологій, заходів громадянської освіти, розвитку соціального підприємництва.
“Водночас, ми вважаємо, що організації громадянського суспільства не повинні підміняти діяльність органів державного управління і місцевого самоврядування. Тому наші інструменти спрямовані у ті сфери, які знаходяться поза зонами відповідальності держави. Також ми вважаємо, що першопричиною проблем суспільства є неправильні, слабкі та неетичні управлінські рішення. Тому ми розвиватимемо цей напрямок”, – сказав Михайло Корилкевич.
Довідка
Благодійний фонд “Любіть Україну” був заснований 2011 року. Відтоді активісти та волонтери фонду реалізували такі проекти: конкурс міні-грантів задля сталого розвитку громад (2012); конкурс молодіжних стратегічних ініціатив “Моя мала Батьківщина 2015” (2012); виїзні консультації юристів сільського населення “Ваше право” (2012); тренінги для населення з надання першої медичної допомоги (2014), благодійна американсько-українська акція для дітей з соціально незахищених верств населення “Медична клініка на колесах”: 2015 рік – проведена в м. Дубно й с. Тараканів Дубенського району, 2016 рік – проведена в с. Семидуби Дубенського району та м. Дубно, 2017 рік – проведена в с. Боремель Млинівського району; підтримка дитячої футбольної команди “Кристал”; освітній проект, спрямований на підготовку молодих спеціалістів “Від учня школи – до професіонала” (2016), Благодійний аукціон (2016). У 2017 році основною метою фонду є створення Кластеру соціальної відповідальності та його розвитку.
Фонд започаткував партнерство з такими організаціями, компаніями та об’єднаннями: US Ukraine Foundation, Міжнародний благодійний фонд “Дар життя”, Дубенський історико-культурний заповідник, Дубенський медичний коледж, Острожецька об’єднана територіальна громада (Млинівський район), Боремельська об’єднана територіальна громада (Демидівський район), Група компаній “Монстера” та іншими.
 Повідомляє Наталя Богданець з інформаційного відділу фонду.
797 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 2 =

НОВИНИ