У червні минулого року під час чергового сімейного конфлікту 34-річна Алла, мешканка селища Квасилів Рівненського району, вдарила ножем свого однолітка чоловіка Петра. Від отриманих травм він помер на місці. Суд присудив жінці два роки позбавлення волі.

Того вечора Алла разом з дітьми повернулася із святкування дня народження. Старший син пішов гуляти, а трьохрічну доньку жінка поклала спати. В квартирі перебував ще похресник Алли. В цей момент у двері почав гримати Петро. Жінка злякалася, що знов буде бити її, тому вхідні двері замкнула. Але захмелілого Петра це ще більше розізлило, і він почав вибивати двері. Жінка викликала міліціонерів, проте запобігти біді не вдалося.

Петро ввірвався у квартиру і почав бити жінку. Згідно з висновком судово-медичної експертизи він вдарив Аллу понад п’ять разів, чим спричинив легкі тілесні ушкодження. У відповідь жінка схопила на кухні ножа і нанесла Петру два проникаючі удари в область грудей та дві поверхневі рани. Смерть чоловіка настала внаслідок ножового поранення лівої половини грудей з ушкодженням серця, що призвело до вираженої внутрішньої і зовнішньої кровотечі та масивної крововтрати.

Слідчі районного відділу міліції направили провадження до суду з обвинувальним актом за частиною 1 статті 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

У ході судового розгляду з’ясувалося, що обвинувачена, захищаючись від посягання на власне життя та здоров’я з боку свого чоловіка, перевищила межі необхідної оборони, вчинивши умисне вбивство, відповідальність за яке передбачена статтею 118 (умисне вбивство при перевищенні меж необхідної оборони) Кримінального кодексу України і призначили їй міру покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки.

Алла у скоєному розкаялась та сприяла розкриттю злочину. Проте обтяжуючою обставиною є те, що вона на момент скоєння кримінального правопорушення перебувала у стані алкогольного сп’яніння.

Повідомляє Марія ЮСТИЦЬКА Рівненський РВ УМВС України в Рівненській області

tomat_green-01

Теґи:
399 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

11 + 16 =