фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Учора “Новини по-рівненськи” повідомляли, що 27 жовтня в лісі неподалік села Оженин знайшли тіло чоловіка з різаними ранами рук та шиї. Наразі нам стали відомі подробиці цієї трагедії…
76-річного пенсіонера у лісовому масиві знайшов син. Тіло лежало біля пеньків де зазвичай відпочивають грибники чи місцеві просто влаштовують пікнік. Перерізані вени та горло і жодних ознак життя.
Напередодні сину зателефонувала матір, та розповіла, що батько гримнув дверима та пішов у невідомому напрямку. Поведінка його була досить дивною.
Он спал днем, заснул, потом или сон ему приснился и вын так крикнул и проснулся. И я тут лежала. Дедуля, ты що говорю, ты меня напугал. А вын: що я мешаю тебе. Та я ж в шутку, я ж лежала. А вин каже: если я мешаю, то я уйду“, – розповідає дружина Олександра Муравіцька.
Коли ж побачила, що чоловік прихопив з собою кухонного ножа стала негайно телефонувати сину, після чого чоловік кинувся на пошуки батька.
Про те, що чоловік останнім часом поводився дивно відмічають і родичі, і сусіди. Завжди позитивний та усміхнений останні місяці  чоловік був замкненим та знервованим.
Его розражало все. Чуть – чуть там рубаху не так оденет и уже психует“, – розповідає пані Олександра.
Такі зміни у поведінці, рідні пояснюють погіршенням здоров’я чоловіка, він часто скаржився на запаморочення, тремтіння рук і старечу немічність. Онук дідуся припускає, що він просто не хотів ставати обузою для родичів.
Бували і погрози кинутись під потяг, каже Олександра Муравіцька. Тому рідні майже не мають сумнівів, що чоловік покінчив з життям. Останні слова, які почула дружина від чоловіка: “Ты, говорит, запомниш на всю жизнь“.
Версію самогубства, правоохоронці не відкидають, проте кажуть, що у цій справі є деталі, які можуть свідчити й про вбивство чоловіка. Тіло пенсіонера лежало за три метри від калюжі крові. Ніж, яким чоловік перерізав собі горло знайшли у кишені. Чи реально було чоловікові подолати таку відстань та ще й покласти при цьому ніж до кишені покаже експертиза.
Надія Литвинюк
2 253 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

пять × чотири =