Вже традиційно у Дубенському Свято-Миколаївському чоловічому монастирі на свято Воскресіння Господнього засяяв Гріб Господній, який власними руками зробили ченці. Цього року, на відмінно від минулого, додалося нове «каміння» і «виросли» дерева й квіти.
– Цього року ми розширили Гробницю, додали паперового каміння і зелені. За тиждень часу вся робота була зроблена, адже вже цього року нам було на багато легше. Ми мали основу.
Відверто кажучи, задум був трішки інший. Проте час і фінанси не дозволи втілити його в життя. Але думаю, що наступного року ми зробимо щось новіше і цікавіше, щоб не повторятися, – розповідає насельник обителі ієромонах Миколай (Хмарний).
На питання, як і коли було відкрито Гріб Господній у монастирі священнослужитель каже, – Це було, як і Воскресіння. Ніхто не бачив, як це сталося. Відкрили камінь, коли людей у храмі не було. Усі вийшли на обхід і тим часом, був забраний камінь від дверей Гробу. Коли люди увійшли до храму, то побачили світло і воскреслого Христа. Це була і є велика радість.
18051998 453867304953993 1786429441 n
До Гробниці Господньої, що у монастирі, можна приходити щодня. Кожен може побачити Гробницю, приклонитись до ікони та помолитися перед Воскресінням. Гріб буде відкритий до свята Вознесіння Господнього. Тобто, після Пасхи 40 днів.
Ксеня ГАЛИЦЬКА
джерело: http://rivne-cerkva.rv.ua
1 167 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

14 + 3 =

НОВИНИ