Днями у школі-інтернат в с. Великі Межиричі відкрився клас ЛФК. Обладнання та тренажери до нього закупив колектив фітнес – клубу Манхеттен. Приємно, що у нашому місті є люди, котрі роблять нас стрункішими, здоровішими та добрішими.
Було зібрано 36496 грн. під час благодійних майстер-класів, організації зустрічі з Вячеславом та Мариною Узелковими, проведення аукціону та встановлення скриньок. Вибір обладнання був узгоджений з лікарем з школи-інтернат та тренерським складом фітнес-клубу. Тепер у новенькому класі учні зможуть займатися на баланс-борді, степпері, бізі-борді, фітболах, лавці Євмінова та інших тренажерах.
Приємно, що свою бігову доріжку для діток подарував клієнт фітнес – клубу.
Передати обладнання та організувати свято для дітей поїхали команда тренерів з фітнес-клубу Манхеттен, члени Ротаракт клубу Рівне, представники Братства Лікарняних клоунів «Червоні носи» та Руслана Щемчук. Діткам щедро закупили фруктів, печива, цккерок та подарунків, а також передали речі, зібрані колективом Автограду.
На початку вихованцям школи розповіли про місце та роль спорту у житті людини, згодом провели професійну розминку та веселу естафету. А потім на діток чекав приємний сюрприз: Руслана Щемчук підготувала чарівну програму дослідів із сухим льодом. Діти заворожено спостерігали за нею та навіть допомагали у створені чуда.
По завершенні свята, всі отримали солодкі подарунки та дозу ендорфінів.
Все обладнання було передано на баланс школи і буде використовуватися при заняттях ЛФК, чи на прохання учнів. Окремий кабінет під нього був приготований силами працівників закладу. Такий вчинок показав, що великі бажання та любов можуть творити справжні дива.
Організатори дякують всім, хто долучився до втілення цього проекту та заохочують і надалі підтримувати волонтерський рух. Щиро надіємося, що подаровані тренажери служитимуть на здоров`я та розвиток дітей.
Тетяна Карцева, Ротаракт клуб Рівне.
790 переглядів

Один комментар на “На Рівненщині у школі-інтернат відкрився клас ЛФК

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три + девять =

НОВИНИ