судП’ятеро підсудних за скоєний зухвалийрозбійний напад на родину із села Журавлине Володимирецького району у січні цьогоріч на черговому засіданні суду відмовилися проходити за металеве огородження. У результаті інциденту один із зловмисників ударив поліцейського.
Будучи обізнаними зі своїми правами та обов’язками, підсудні, яких поліцейські доставили у залу Варашського міського суду, відмовилися проходити за стаціонарне металеве загородження. Посилаючись на Європейську конвенцію з прав людини, мотивували свій протест тим, що у приміщенні суду має бути облаштована скляна перегородка для підсудних. Зловмисники, які є жителями Кіровограду, погрожували нанести собі тілесні ушкодження, якщо до них будуть застосовуватися заходи фізичного впливу. У результаті один із них ударив головою в обличчя поліцейського відділу конвоювання.
На місце події прибула група спецпризначенців. Правоохоронцям вдалося припинити непокору законним вимогам працівників поліції, а судді — провести засідання.
На щастя, поліцейський отримав незначні тілесні ушкодження. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
Повідомляє відділ комунікації поліції Рівненської області
570 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 + 18 =