парфуми

8 липня в Костопільському районі біля пам’ятного хреста на місцевості Янова Долина відправлено Святу Літургію з нагоди чергових роковин трагічних подій на Волині 1943 року.DSC_0011-1024x601
В пам’ятному заході взяли участь представники дипломатичного корпусу, наукового світу, широкого кола громадськості, духовенства як з української,  так і з польської сторони, зокрема, Повноважений Посла Республіки Польша в Києві Яцек Жур,  Генерального Консульства Республіки Польша в Луцьку на чолі з генеральним консулом Вєславом Маріаном Мазуром, представники університету ім. Кардинала Стефана Вишинського з Варшави на чолі з професором Яном Пшибиловським та доктором Казімєжом Шалатою,  полонійних організацій товариства польської культури на Волині ім. Єви Фелінської, товариства польської культури на Волині ім. Тадеуша Костюшки,  лікарів польського походження на Волині отця Яна Бейзима, товариства Креси – Память і Майбутнє, польські байкери.   У числі  запрошених на Святій Літургії були присутні голова  Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, сільський голова Головинської сільради Леонтій Вдовиченко.
Святу Літургію провели: єпископ Казімєж Гурда – ординарій Сєдлєцької дієцезії, святі отці Римсько-Католицької Церкви Луцької дієцезії, Української Греко-Католицької Церкви на чолі з отцем Володимиром з Костополя,  представники архієпископа Іларіона УПЦ Київського Патріархату  на чолі з благочинним отцем Олександром, священики УПЦ КП.
Повідомляє Костопільська РДА
Теґи:
852 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 × 2 =