Літо дарує нашим дітям багато сонця, нових знайомств, емоційних вражень, а ще корисних пізнавальних зустрічей. Так, у саноторно – оздоровчому комплексі «Сигнал», що в селі Олександрія Рівненського району, слухачами РЦПТО ДСЗ на запрошення Рівненського РЦЗ було проведено майстер  – класи із виготовлення модних аксесуарів –  штучних квітів із стрічок та декоративних шнурів для оздоблення одягу, а також створення зачісок та малюнків у стилі «фейс – арт».
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
 Майбутні кравці ділилися із усіма бажаючими навиками створення модних та яскравих речей, а слухачі груп «Перукар» та «Візажист» мали унікальну нагоду попрацювати із розкішним волоссям дівчаток та продемонструвати мистецтво нанесення малюнків на обличчя.
На один день табір, розташований у мальовничому лісі на Рівненщині, серед духмяних вікових сосен та дубів, перетворився на яскраву майстерню, у якій панувала творчість та дружня атмосфера.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Виїзні профорієнтаційні зустрічі РЦПТО ДСЗ із потенційними слухачами тривають. Адже у вільний від навчання час дітлахам так легко та цікаво творити, перетворювати звичні предмети у вишукані вироби, експериментувати із волоссям, маскуватися за казковими образами, власноруч робити свій одяг яскравим!..  І посіяне в дитячих серцях зернятко уваги та творчості, віримо,  виросте у професійне захоплення.
Повідомляє РЦПТО ДСЗ
481 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =

НОВИНИ