1Городоцький виправний центр управління ДПтС України в Рівненській області (№131) був відкритим для представників органів влади та громадськості з метою об’єктивної та неупередженої оцінки діяльності закладу.
Цікавилися, в яких умовах працюють та проживають засуджені, представники органів місцевого самоврядування, представники центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення, районного центру зайнятості, які взаємодіють із установою в рамках забезпечення законних прав засуджених, а також їх ре соціалізації і підготовки до звільнення, заступник директора ПАТ «Рівне Азот» Василь Члек, представники благодійних та релігійних організацій.
Начальник установи Юрій Томашук ознайомив присутніх з історією Городоцького виправного центру та провів інструктаж про особливості поведінки на території, що охороняється. Після чого, учасники заходу, у супроводі начальника управління ДПтС України в Рівненській області Олександра Адамця та начальника установи відвідали виробничі об’єкти установи, де ознайомились із умовами праці та зразками виробничої продукції, яка виготовлена засудженими. Гості побували у комунальних приміщеннях установи: їдальні, лазні, крамниці, де побачили, як харчуються засуджені, якість продуктів та процес приготування страв.
Під час відвідування житлових приміщень учасники заходу поспілкувалися із засудженими, ознайомилися з умовами проживання, відвідали спальне приміщення, кімнату психоемоційного розвантаження, бібліотеку. Відвідувачів ознайомлено з умовами проживання, з особливостями розпорядку дня засуджених та з умовами комунально-побутового забезпечення.
По завершенню заходу проведено семінар з підготовки до звільнення засуджених, які мають звільнитися з місць позбавлення волі протягом найближчих шести місяців. Надано консультації, щодо пошуку роботи та щодо питань оформлення пенсії.
Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Рівненській області
1 120 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =