парфуми

Вчора, 22 серпня, відбулося засідання колегії управління освіти і науки з питання «Пріоритетні напрямки діяльності галузі освіти на 2017 – 2018 навчальний рік» в якому взяли участь перший заступник голови обласної ради Олександр Корнійчук та заступник голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко, перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець.
фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

В ході зустрічі начальник управління освіти і науки Рівненської ОДА Григорій Таргонський розповів про усі досягнення та недопрацювання в галузі освіти Рівненщини. Зокрема , в цьому році планують збільшити кількість місць у дитячих садочках. Відтак, вже завершена реконструкція дошкільного навчального закладу у селі Дубляни Демидівського району. До кінця року має завершитися: будівництво ДНЗ в Обарові, реконструкція нежитлового приміщення під садочок у Новому Корці Корецького району, добудова до існуючого дошкільного закладу у смт Гоща, реконструкція з добудовою дитсадка у смт Радивилів.
На Рівненщині розпочалося реформування середньої школи, а саме створення Нової української школи, яка набуватиме нового змісту – сучасний підхід до навчання, заснований на формуванні компетентностей, потрібних для успішної самореалізації в суспільстві. Нові освітні стандарти будуть ґрунтуватися на «Рекомендаціях європейського парламенту та ради Європи щодо формування ключових компетентностей освіти впродовж життя», але не обмежуватимуться ними. У Рівненській області таку практику будуть впроваджувати у чотирьох школах (Великоомелянській, Дубенській №1, Рівненській №18, Рокитнівській).
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної радиреклама реклама
473 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × три =

НОВИНИ