На залізничній станції Обарів Рівненської області учень 9-го класу виліз на один із вагонів та доторкнувшись до контактної лінії був смертельно уражений електричним струмом.

Від чергового ст. Обарів в чергову частину лінвідділу станції Рівне надійшло повідомлення про те, що невідомий чоловік виліз на вагон, взявся руками за контактний провід, після чого відбулося коротке замикання. На місці події встановлено, що даною особою виявився 15-річний мешканець Рівненської області.

Про трагедію повідомлено рідних та встановлено осіб, які знаходились поблизу місця події. Як стало відомого зі слів друзів, що перебували разом із хлопець, на території ст. Обарів він самовільно виліз на один із критих вагонів та проходячи по даху даного вагону з власної необережності доторкнувся до контактного проводу.

Внаслідок необдуманого вчинку хлопця уразило електричним струмом, в результаті він впав з вагону. Бригадою ШМД м. Рівне констатовано смерть неповнолітнього.

 Повідомляє прес-служба УМВС України на Львівській залізниці

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

Поблизу Рівного на АЗС держохоронці вгамували дебошира

Діти з Волновахи оздоровлюються на Рівненщині

Дубенський замок святкує 22-у річницю створення

Вихованці рівненської ДЮСШ № 2, показали високі результати на Чемпіонаті України з плавання серед юнаків та юніорівtomat_green-01

512 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

девятнадцять − одинадцять =