school_17Як повідомляв сайт “Новини по-рівненськи” у Семидубському аграрному ліцеї, що на Дубенщині вчитель побив учня 8 класу.  Наразі стали відомі нові подробиці інциденту.
Пан Юрій батько 13-річного хлопчика, обурений таким методом впливу на дітей. З його слів стало відомо, що дитина перебуваючи у класі заглянула до шкільного журналу, почула від учителя зауваження та побажання аби той геть вийшов з класу. Школяр сказав: “Добре, я тільки сумку поставлю”. Фізику це вочевидь не сподобалось і він кинув сумку у хлопчака, а коли почув “чого ви кидаєтесь” почав взагалі його лупцювати. Діти вибігли із класу та почали знімати усе на відео.
Хтось із дітей просив аби учитель припинив бити учня, адже у нього хворе серце. “Проблеми з серцем у нього були ще як він був маленький. Лікарі сказали, що він переросте. Вже потім ми дізнались, що якось у школі йому було зле і медична сестра йому допомагала. Хтось з дітей це запам’ятав тому так і сказали. Після побиття він теж почувався не дуже добре”, – розповідає батько школяра.
Ходять чутки, що вчитель фізики неодноразово застосовував фізичну силу до своїх учнів. Про це чув і пан Юрій: “Кажуть він б’є хлопчиків та принижує дівчат”.
Директор ліцею Галина Володимирівна Сухолейстер факт інциденту визнає, але про інші випадки насильства їй нічого не відомо: “В минулому році вчитель пройшов атестацію, педагогічний комітет в складі якого є і батьки учнів нашого ліцею зауважень до вчителя не мали”.
Поспілкуватись з самим педагогом нам не вдалося. Однак, як розповідає батько хлопця він своєї вини не визнає: “Каже що то мій син на нього рукою замахнувся, а він лишень підняв руки аби оборонятись. Ще каже що він неконтрольований. Я ніколи не мав якихось серйозних проблем з сином – ні записів у щоденниках, чи викликів у школу. На батьківських зборах могли зробити зауваження, що не слухається та й все. Та й щоб не зробив би мій син, він немає права його бити. Треба було мені телефонувати я б бесіду з ним провів, але ж не бити”.
Саме після того, як вчитель заперечив свою провину, батько пішов до поліції та написав заяву про побиття. Ще пан Юрій каже, що його головна мета, аби вчитель більше не працював з дітьми. Сам ліцей він вважає хорошим навчальним закладом, у ньому навчалася і його старша донька, але на думку пана Юрія у такому ліцеї немає бути місця таким вчителям.
До слова інформація, що учитель вже два рази був звільнений з посади, однак поновлювався на роботі через суд, виявилась не точною. Як роз’яснила директор школи, вчитель повертав собі години, яких його позбавили: “Педагог призначений на повне навантаження 10 годин, у зв’язку зі зменшенням учнів ці години йому скоротили, фактично це не правильно, тому він їх собі повернув”.
Світлана Карачун з прес-служби поліці розповіла, що 28 вересня о 10.10 у Дубенський відділ поліції надійшло повідомлення від 39-річного жителя села Злинець Дубенського району, що 20.09.2016 вчитель Семидубської ЗОШ наніс тілесні ушкодження під час перерви його 13-річному сину, учню вказаного навчального закладу. Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за попередньою правовою кваліфікацією частини 1 статті 125 Кримінального кодексу України. Наразі проводиться перевірка, за результатами якої буде прийнято остаточне процесуальне рішення.
Поки поліцейські з’ясовують усі обставини події, 68-річний вчитель вищої категорії продовжує ходити до ліцею та навчати дітей фізики. Що правда на уроках тепер завжди хтось присутній чи то психолог, чи інший вчитель, чи директор…
Вікторія Малецька

(відео з соціальної мережі Фейсбук)

2 249 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × 4 =