images2У Рівненській області з початку року продали у власність чи передали в оренду 87 земельних ділянок загальною площею 195,07 гектарів. Бюджети регіону отримали понад 7,0 мільйонів гривень надходжень.

Найбільшу кількість земельних ділянок продано під об’єктами нерухомого майна. У власність передали 66 ділянок (31,54 гектари) за ціною 6,06 мільйонів гривень.

На земельних аукціонах продали у власність та передали в оренду 21 земельну ділянку, загальною площею 163,53 гектари. Конкурентні торги дали змогу підвищити вартість продажу землі на 20% та в результаті ціна продажу становить 1,1 мільйон гривень.

На земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області, в оренду передали вісім земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. Плата за річну оренду земель площею 159,6 га, визначена на рівні 485,6 тисяч гривень.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах». Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».

Повідомляє Головне управління Держгеокадастру у Рівненській області

 

342 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

20 − 13 =