парфуми

20-21 липня на виконання плану роботи Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції було проведено виїзну Колегію на базі установ виконання покарань Рівненської області. Під головуванням начальника управління Михайла Дзюдзя за участі директора20245365_1222899284481741_2124953491427315368_n
Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції Оксани Пащенко було підбито підсумки роботи за результатами діяльності установ та підприємств установ виконання покарань впродовж першого півріччя 2017 року. Також у Колегії взяли участь виконувач обов’язків заступника директора Департаменту – начальник Управління організації оперативної роботи Департаменту Державної кримінально-виконавчої служби України Міністерства юстиції Максим Тарадай, перший заступник начальника ЗМУ МЮ Микола Хома, заступник начальника ЗМУ МЮ Володимир Пучко, начальники установ, секторів, відділів управління ДКВС України, директори державних підприємств ЗМУ МЮ.
Розпочалися заходи з візиту керівництва Західного міжрегіонального управління до Городищенської виправної колонії №96 максимального рівня безпеки. Михайло Дзюдзь разом із заступниками оглянув службові приміщення, ознайомився з умовами утримання засуджених, поспілкувався із ув’язненими на предмет скарг та зауважень щодо відбування покарання в установі та перевірив готовність приміщень щодо прийому засуджених із Сокальської виправної колонії №47, що передбачено оптимізацією. Начальником управління зроблені серйозні зауваження начальнику установи полковнику внутрішньої служби Юрію Луцуку щодо незадовільного стану готовності вказаних приміщень.
Другий день колегії начальник управління Михайло Дзюдзь відкрив в актовому залі Державної установи “Рівненський слідчий ізолятор”, після чого учасники колегії мали можливість ознайомитись з роботою Рівненського слідчого ізолятору. Під час обходу території, учасники заходу оглянули чергову частину, обладнання слідчих кабінетів, бібліотеку, банно-пральний комплекс, харчоблок, медичну частину, клас для загальноосвітнього навчання, приміщення для надання тривалих побачень, а також для проведення судових засідань в режимі відео конференції. Працівники установи показали камери де утримуються неповнолітні, жінки, особи засуджені до довічного позбавлення волі та інші особи, взяті під варту. Учасники колегії ознайомились з особливостями несення служби на зовнішніх постах, облаштуванням кімнат відпочинку персоналу, оглянули приміщення для перевдягання персоналу, облаштування спортивного залу, відвідали крамницю для засуджених при установі та магазин виробів власної продукції «Лавка майстра».
На плацу Рівненського слідчого ізолятора відбулось нагородження працівників установ, підприємств та уповноважених органів пробації Рівненської області правами Міністра юстиції України та начальника ЗМУ МЮ подяками за сумлінне виконання службових обов’язків за підсумками роботи у першому півріччі 2017 року, пов’язаних з реалізацією державної політики у сфері виконання кримінальних покарань, професіоналізм та високі досягнення у службі.
Також учасники Колегії відвідали Свято-Миколаївський Городоцький жіночій монастир.
Виїзне засідання було продовжено в Державній установі «Городоцький виправний центр (№131)». Керівництво ЗМУ МЮ перевірило умови несення служби та відпочинку персоналу, відвідали важливі об’єкти для забезпечення життєдіяльності даної установи та оглянули виставкову продукцію, яка виготовляється виправним центром. Після обходу території учасники Колегії продовжили роботу в актовому залі установи.
Обговоривши питання порядку денного та заслухавши доповіді керівництва установ та підприємств члени Колегії приступили до обговорення та прийняття рішення.
За результатами роботи колегії було наголошено на покращенні стану оперативної обстановки серед засуджених та ув’язнених в установах та слідчих ізоляторах ЗМУ МЮ, а також посиленні режимних заходів. Учасники обговорили результати виробничо-господарської діяльності підприємств та майстерень виправних колоній, стан організації харчування, комунально-побутового забезпечення засуджених та ув’язнених, розрахунки за споживання енергоносіїв (електроенергії, газу, води, тепла) в установах виконання покарань, виконання окремих показників фінансово-господарської діяльності, діяльність служб ресоціалізації засуджених, уповноважених органів пробації, медичне забезпечення установ виконання покарань.
Директор Департаменту організаційного забезпечення діяльності служб Державної кримінально-виконавчої служби України Оксана Пащенко наголосила на проблемних питаннях щодо кадрового забезпечення, переатестації працівників, оптимізації установ з наповненістю менше 50 відсотків та слабкою матеріальною базою, додавши, що оптимізація ще не означає закриття установи. Натомість відзначила позитивні зрушення на шляху реформування в ЗМУ. Також повідомила, що Міністерство юстиції ініціюватиме внесення змін до кримінального кодексу щодо підвищення відповідальності засуджених за перешкоджання виконання службових обов’язків працівниками установ та за пошкодження державного майна. З метою здійснення контролю під час несення служби та спілкування із засудженими усіх працівників забезпечать відео-реєстраторами, кошти на які виділяє посольство США. Не обійшлося і без приємного сюрпризу. Три сім’ї молодшого начальницького складу будуть премійовані і матимуть змогу безоплатно відпочити на Шацьких озерах.
Підсумовуючи засідання колегії — Начальник ЗМУ МЮ Михайло Дзюдзь наголосив на активізації дій щодо запровадження реформування в установах та на підприємствах міжрегіонального управління та окреслив подальші плани діяльності установ Західного міжрегіонального управління.
Повідомляє  Західне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань та пробаціїреклама реклама
1 130 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × пять =