На Рівненщині відбувся обласний чемпіонат з настільного тенісу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, з вадами слуху, розумового і фізичного розвитку.
В регіональному центрі «Інваспорт» змагалися 60 спортсменів з Березнівського, Здолбунівського, Млинівського, Рокитнівського, Зарічненського, Костопільського, Рівненського, Острозького районів та м. Рівне.
Перемогу серед спортсменів з вадами слуху серед жінок здобула рівнянка Людмила Рижковська. Олександра Пилипей (Острозька школа-інтернат) посіла II місце, ІІІ – Ніна Юглічек з Рівного. Серед чоловіків чемпіоном області з настільного з тенісу став рівнянин Павло Белошицький, II місце виборов Григорій Юглічек, а III – Володимир Заболотний з Рівного.
Серед спортсменів з ураженнями ОРА на візках перемогу здобув Віталій Попок з Рівного. Петро Буткевич посів ІІ місце, а третю сходинку зайняв Віталій Крамарець.
В результаті змагань серед спортсменів з ураженнями ОРА серед жінок перемогу здобула Карина Качуровська (РОДЮСШІ), ІІ місце посіла Наталія Стаховська (м. Рівне), ІІІ місце зайняла Ірина Мушка (м. Рівне). Серед чоловіків перемогу виборов Богдан Нижник (Рокитнівський р-н), ІІ місце у Михайла Сапіги (м. Рівне). А бронзовим призером змагань став Віталій Остапчук (РОДЮСШІ).
В результаті змагань серед спортсменів з наслідками ДЦП перемогу серед чоловіків здобув Михайло Марчук (РОДЮСШІ), срібло отримав Адам Свирид (Зарічненський р-н), бронзу – Іван Ступницький (Костопільський р-н).
В результаті змагань серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку місця розподілилися таким чином: І місце – Ростислав Попік (м. Рівне), ІІ – Олександр Гуранський (м. Рівне), ІІІ – Григорій Гарасюк (Рокитнівський р-н).
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами та медалями. 
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
Теґи:
1 062 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × два =

НОВИНИ