З 30 вересня по 2 жовтня у місті Костопіль проходив другий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті випускника комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради, майстра спорту України, кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня» Віталія Ставського, який загинув у зоні проведення АТО. Близько 250 борців з Білорусі, Молдови та України з’їхались на Рівненщину, аби в наполегливій боротьбі позмагатися за призові місця та чемпіонство.
66.jpg– Учні нашого закладу в цих змаганнях посіли такі місця: переможцем турніру став Анатолій Котик, срібні призери – Олександр Стрелецький, Дмитро Маринін та Максим Заболотних, – розповіли у комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради.
22.jpg
Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками.
Результати турніру:
– вагова категорія 25 кг (2007-2008 р.н):
І місце – Копитко Матвій (м.Гродно);
ІІ місце – Сущенко Данило (м.Конотоп);
ІІІ місце – Барикаєв Артем (Костопільський р-н, с.Мирне).
– вагова категорія 29 кг (2007-2008 р.н.):
І місце – Маслак Захар (м.Конотоп);
ІІ місце – Прокопов Микита (м.Київ);
ІІІ місце – Ковтун Владислав (м.Конотоп).
– вагова категорія 32 кг (2004-2005 р.н.):
І місце – Марковець Дмитро (м.Сарни);
ІІ місце – Ковальчук Дмитро (Костопільський р-н, с.Мирне);
ІІІ місце – Кутіль Арсеній (м.Конотоп).
– вагова категорія 35 кг (2004-2005 р.н.):
І місце – Жезмер Віталій (м.Вінниця);
ІІ місце – Ванько Данило (м.Запоріжжя);
ІІІ місце – Яцутик Роман (Костопільський район, с.Мирне).
– вагова категорія 35 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Худжадзе Імет (м.Конотоп);
ІІ місце – Стрілецький Олександр (м.Костопіль);
ІІІ місце – Рильник Станіслав (м.Сарни).
– вагова категорія 38 кг (2004-2005 р.н.):
І місце – Качановецький Ігор (м.Вінниця);
ІІ місце – Начовний Філіп (м.Конотоп);
ІІІ місце – Якубишин Григорій (м.Кузнецовськ).
– вагова категорія 38 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Котик Анатолій (м.Костопіль);
ІІ місце – Єременко Віталій (м.Кишинів);
ІІІ місце – Гевондян Владислав (м.Березне);
– вагова категорія 42 кг (2004-2005 р.н.):
І місце – Климентов Антон (м.Конотоп);
ІІ місце – Дубровскій Владислав (м.Гродно);
ІІІ місце – Демчик Максим (Костопільський район, с.Мирне).
– вагова категорія 42 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Войнович Володимир (м.Тернопіль);
ІІ місце – Мурашко Микита (м.Гродно);
ІІІ місце – Янчук Олександр (м.Костопіль).
– вагова категорія 47 кг (2004-2005 р.н.):
І місце – Деніченко Іван (м.Конотоп);
ІІ місце – Покорба Юрій (м.Тячів);
ІІІ місце – Шандрук Назар (м.Рівне).
– вагова категорія 47 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Губін Артур (м.Київ);
ІІ місце – Маринін Дмитро (м.Костопіль);
ІІІ місце – Флоря Микита (м.Кишинів).
– вагова категорія 53 кг (2004-2005 р.н.):
І місце – Щербатюк Кирил (м.Костопіль);
ІІ місце – Осовський Артем (м.Житомир);
ІІІ місце – Краска Дмитро (м.Костопіль).
– вагова категорія 53 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Букатий Єгор (м.Київ);
ІІ місце – Заболотних Максим (м.Костопіль);
ІІІ місце – Ткачук Володимир (м.Березне).
– вагова категорія 59 кг (2004-2005 р.н.):
І місце – Біньковський Дмитро (м.Костопіль);
ІІ місце – Фалько Даниїл (м.Брест);
ІІІ місце – Лукашевич Даниїл (м.Ліда).
– вагова категорія 59 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Анаєв Міхаїл (м.Кишинів);
ІІ місце – Сулімов Кирило (м.Запоріжжя);
ІІІ місце – Букатий Даниїл (м.Київ).
– вагова категорія 66 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Гуцу Алєксандрін (м.Кишинів);
ІІ місце – Бонько Дмітрій (м.Брест);
ІІІ місце – Безкоровайний Олександр (м.Тернопіль).
– вагова категорія 73 кг (2002-2003 р.н.):
І місце – Борисов Ілля (м.Вінниця);
ІІ місце – Делишкевич Богдан (м.Київ);
ІІІ місце – Дубровскій Олег (м.Гродно).
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
584 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 + 7 =

НОВИНИ