dsc_053128 жовтня за ініціативи голови Рівненської обласної ради Миколи Драганчука відбувся виїзний день депутата. Під час заходу депутати облради мали нагоду ознайомитися із роботою одного із найпотужніших підприємств краю «ОДЕК – Україна» та вивчити питання про прийняття рішення «Про створення парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк «Червона калина», котре розглядатиметься під час сесії цієї п’ятниці.
Окрім того представники депутатського корпусу проінспектували стан виконання реконструкції терапевтичного корпусу комунального закладу «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради, де поспілкувалися із учасниками АТО, які проходять реабілітацію та лікування у даному закладі.dsc_0682
Перебуваючи в Оржеві, Рівненського району депутати мали нагоду особисто ознайомитися із роботою ТзОВ «ОДЕК» Україна – одного із найбільших юридичних осіб платників податків та відповідно наповнювачів місцевих бюджетів. Працівники підприємства провели депутатам екскурсію виробничими цехами та розповіли про особливості технологічного процесу випуску великоформатної сортової та ламінованої фанери. Показали депутатам єдину в Україні сучасну лінію виробництва ламінованої фанери фінської фірми «Raute».dsc_0537
-Ми невипадково почали із цього підприємства, яке є серед найпотужніших в області. Для нас важливо бачити, як функціонує економіка краю і як наповнюється бюджет, тому ми і з задоволенням прийняли запрошення від керівництва «ОДЕК» Україна, – каже Микола Драганчук, голова обласної ради.
Після екскурсії по цеху – в село Жобрин. Тут, на площі у понад 12 гектарів, буде створено парк-пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Дендропарк «Червона Калина», яким опікуватиметься відомий санаторій. Як тільки земля отримає природоохоронний статус, на неї вже не зможуть зазіхати ніякі забудовники.
Натомість Рівненщина збереже частину соснового лісу та декілька видів рідкісних рослин, занесених до Червоної книги України. За словами головного лікаря санаторію Миколи Сивого, перші насадження на цій території з’явилися ще 1981-ого, і з того часу колекція дерев та кущів постійно поповнюється. Питання про заснування «Дендропарку «Червона Калина» розглядатимуть на найближчій сесії обласної ради, яка відбудеться 4 листопада.
-Це – унікальне місце не тільки для оздоровлення та відпочинку, але й для наукової роботи. Необхідно зберегти його для прийдешніх поколінь, – зазначив заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, який разом з коллегами обійшов частину майбутнього дендропарку, щоб оцінити його масштаби.
dsc_0651А от у КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» депутати хотіли на власні очі побачити, як швидко йде реконструкція терапевтичного корпусу, на яку з обласного бюджету виділено 7 мільйонів гривень. Адже згодом у ньому має розташуватися Національний центр з лікування та реабілітації важкохворих після нейротравми. Підрядник запевняє, що завершити роботи мають до середини грудня.
Заодно Микола Драганчук перевірив і умови, в яких живуть та лікуються поранені бійці з усієї країни. Поспілкувавшись з ними та з медичним персоналом, залишився цілком задоволеним візитом. Упродовж року в цьому закладі отримують лікування до 5 тисяч ветеранів війни, а з вересня 2014-ого тут пролікували півтори тисячі бійців АТО. До речі, на сесії також розглядатимуть укладання контракту з головним лікарем госпіталю.
-Виїзний день депутата – одна з форм депутатської діяльності. Вона доволі дієва, бо дає можливість на місці побачити, які питання виносяться на сесію, і можна зробити певні висновки для прийняття того чи іншого рішення, – пояснює Микола Драганчук. – Востаннє такий «депутатський день» обласна рада проводила ще у 2012 році. Але тепер ми вирішили його відродити та періодично проводити й надалі. Зокрема, уже намітили декілька цікавих об’єктів у Гощанському районі. Що стосується нашого першого «дня», то вважаємо, що він минув успішно і дасть поштовх для подальшої продуктивної роботи. 
Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради
Теґи:
610 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два × чотири =