У селі Корнин Рівненського району відкрили дитячий садок
Потреба у ньому була нагальна, адже торік заклад, який відвідували дошкільнята, згорів. А в селі проживає майже 3 сотні дітей.
Тож, аби дошкільнята отримували якісну освіту, у районі вирішили переобладнати частину приміщення місцевого будинку культури під виховний заклад.
Роботи тривали менше року. У результаті вдалося облаштовувати дві групи з цілоденним перебуванням дітей та стільки ж з короткотривалим. У приміщенні зробили перепланування, провели внутрішній ремонт, закупили меблі та сантехніку.  
Тож відтепер у садочку навчатимуться майже 60 дошкільнят у нових та сучасно оснащених групах.   Як розповідає голова Рівненської РДА Володимир Пилипчук, цього вдалося досягти спільним зусиллям влади, педагогічного колективу та батьків. На відновлення роботи закладу було використано майже 1,7 мільйонів гривень з місцевого бюджету.  
А загалом у 2017 році у Рівненському районі відкрили три додаткові групи, в планах – ще стільки ж. В цілому дошкільною освітою охоплені майже 70% дітей, а п’ятирічні вихованці – повністю.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

514 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 × 5 =