парфумиМайже півсотні першачків 1 вересня підуть у нову опорну школу, яку сьогодні урочисто відкрили у Шпанові Рівненського районуПершокласники розпочнуть навчання за програмою «Інтелект України».
На освітній заклад місцеві жителі чекали 27 років.
«Школа почала будуватися ще за радянських часів. А зараз – одна з найкращих у районі. Добудову навчального закладу вдалося завершити завдяки фінансуванню з різних бюджетів – державного, обласного та місцевого. У школі навчатимуться понад півтисячі дітей», – розповів голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Нещодавно Шпанівському НВК надано статус опорного закладу з філіями у Ходосах та Решуцьку.
Першу чергу приміщення школи, де проходить навчання, було здано в 2010 році.
В ході будівництва ІІ черги школи (299 учнівських місць) було добудовано вже існуючі будівлі, проведено утеплення фасадів та фундаментів, оздоблювальні роботи, завершено нові кабінети, спортивну й актову зали, їдальню, стадіон.
Загалом вартість школи складає 48,5 мільйонів гривень. У 2017 році на завершення будівництва навчального закладу спрямували близько 17 мільйонів з державного та місцевих бюджетів, решта коштів – у минулому році.
За словами керівника області, у минулому році вдалося відкрити рекордну кількість дитячих садочків та шкіл. Це заклади, які десятки років чекали люди. 2017 рік став продовженням.
«Торік ми оголосили війну довгобудам. Запевняю, що на досягнутому ми не зупиняємося. Адже  будівництво об’єктів соціальної сфери – пріоритет. Ми і далібудемо зводити сучасні заклади – школи, лікарні, стадіони, дитячі садки», – зазначив Олексій Муляренко.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДАакція
Теґи:
622 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 × пять =