На Радивилівщині відкрився ще один навчальний заклад для літніх людей – «Університет ІІІ віку». Він працюватиме на базі Козинського відділення Радивилівського терцентру. Там навчатиметься 13 студентів.

У навчальному закладі діятиме два факультети: «Агрономія і домогосподарство» та «Здоровий спосіб життя». До викладання у такому закладі на добровільних засадах будуть залучатися працівники місцевих медичних установ, учителі, спеціалісти сільського господарства.

Під час урочистого відкриття закладу літніх студентів привітали їхні внуки – учні місцевої школи. Вони заспівали їм пісні українською та англійською мовами. А ветерани районної організації вручили студентам-пенсіонерам подарунки.

Як зазначив заступник голови Рівненської облдержадміністрації Олександр Савчук, такі заклади дають можливість людям старшого покоління вести активний спосіб життя, спілкуватися, не загубитися у сучасному світі, проводити дозвілля цікаво та з користю для себе.

Загалом, «Університети ІІІ віку» функціонують на Рівненщині з 2011 року. На сьогодні, в області створено три такі заклади: при Рівненському міському, Здолбунівському та Гощанському терцентрах. На їх базі діють факультети: «Основи медицини, здоровий спосіб життя», «Здоров’я та лікувальна фізкультура», «Мистецький», «Літературно-краєзнавчий», «Комунікації та інформаційні технології».

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА РІВНЕНЩИНІ ТИМЧАСОВО ЗАБОРОНЕНО ВІДВІДУВАТИ ЛІСИ

НА РІВНЕНЩИНІ ЧОЛОВІК БИВ ПО ГОЛОВІ ОДНОСЕЛЬЧАНИНА, ДОКИ ТОЙ НЕ ВТРАТИВ СВІДОМІСТЬ

ЗЛОВМИСНИКІВ, ЯКІ ОБІКРАЛИ МЛИН НА РІВНЕНЩИНІ, ЗАТРИМАЛИ ЗА ДОБУ 

tomat_green-01

534 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 + 11 =