На Рівненщині військовослужбовці Центру дорожнього забезпечення ЗСУ взяли участь у польовому виході з підготовки до виконання завдань та підвищення їхніх вмінь з основних предметів бойової підготовки.

З метою якісної підготовки за військовим фахом до практичних занять залучалися бійці дорожньо-комендантського, дорожньо-мостового батальйонів, роти матеріального забезпечення та об’єднаної ремонтної майстерні.

Упродовж тижня вони із залученням автомобільної та інженерної техніки відпрацьовували вправи організації дорожньо-комендантської служби на ділянці військово-автомобільних доріг гарнізонно-патрульним методом. Військові дорожники, які, зокрема, вже другий рік поспіль виконують завдання на сході України, не з чуток знають, що таке бойова обстановка. А тому одним із основних завдань командирів було навчити діяти підлеглих під час артилерійських обстрілів, нападів диверсійно-розвідувальних груп противника, евакуації поранених з поля бою тощо.

Упродовж навчання фахівці-дорожники відпрацювали порядок пропуску колони через диспетчерський пункт згідно з графіком руху колон, дії особового складу при прибутті підозрілого транспортного засобу до пункту регулювання руху, алгоритм роботи посадових осіб у випадку запізнення колони. Окрім цього, обслуга радіостанції тренувалася обладнувати виносний телефонний вузол зв’язку та дистанційно керувати радіостанцією.

Як зазначив командир дорожньо-комендантського батальйону підполковник Євген Печура, особовий склад добре справився із визначеними завданнями. Командири підрозділів вміло керували діями підлеглих, а сержанти, старшини та солдати військової служби за контрактом продемонстрували дисциплінованість та злагодженість у своїх діях. Це засвідчило, що військовослужбовці Центру дорожнього забезпечення Збройних Сил України готові до виконання завдань у зоні проведення Антитерористичної операції.

За матеріалами майора Віктора Шубця

Регіональний медіа-центр МО України (м. Львів)

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

НА РІВНЕНЩИНІ У ВОДІЯ “BMW 530″ ВИЛУЧИЛИ ПОНАД КІЛОГРАМ БУРШТИНУ

У РЕЗУЛЬТАТІ ЗІТКНЕННЯ МІКРОАВТОБУСА ТА ВАНТАЖІВКИ ПОСТРАЖДАЛА РІВНЯНКА

ТЕРНОПІЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЯВИЛИ В КИШЕНЯХ РІВНЕНЧАНИНА ПІДОЗРІЛІ ЗГОРТКИ

Рівнянам перерахували гроші за «тепло» у лютому

У Рівному СБУ вилучила понад 15 кілограмів нелегально видобутого бурштину

На Рівненщині створюватимуть опорні школи

На Рівненщині талановиті учні отримали годинники та мобільні телефони

НА ЖИТОМИРЩИНІ ПОЛІЦІЯ ПРИПИНИЛА ЗЛОЧИННІ СПРОБИ РІВНЕНЧАН ВИДОБУВАТИ БУРШТИН

На Рівненщині через бурштинокопачів зупинили рух вузькоколійкою Антонівка-Зарічне

У Рівному відбудеться соціальна вистава «Театр простих історій»

Теґи:
467 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × 3 =

НОВИНИ