Бійці АТО матимуть комфортніші умови реабілітації
До кінця року у смт Клевань відкриють оновлений терапевтичний корпус обласного госпіталю для ветеранів. У сучасному  приміщенні розмісять два терапевтичних та два неврологічних відділення.
Як розповів перший заступник голови Рівненської облдержадміністрації Юрій Приварський, ремонт приміщення не здійснювався більше 30 років. Нині ж корпус утеплили, перекрили дах, замінили вікна та повністю оновили внутрішні інженерні мережі. Паралельно капітально відремонтували приміщення в середині. Оновлені палати міститимуть кнопки виклику, матимуть окремі санвузли та душові кабіни. Кожна палата буде обладнана відеоспостереженням. Наразі в корпусі встановлюють медобладнання та завозять меблі.
Реконструкція тривала близько двох років. На ремонт закладу спрямували майже 18 мільйонів гривень, з яких половина – з Державного фонду регіонального розвитку, решта – обласні кошти.
«Об’єкт вже готовий на 99% і до кінця року його планують здати в експлуатацію. Окрім комфорту для пацієнтів, реконструкція приміщення дасть можливість значно зменшити втрати теплової енергії за рахунок утеплення стін та вікон. Це в свою чергу зекономить бюджетні кошти на утримання», – додав Юрій Приварський.
Щороку в госпіталі проходять курс лікування та реабілітації близько 5-ти тисяч чоловік. Усі види обстеження і лікування в закладі безкоштовні. Госпіталь забезпечений необхідними лікарськими засобами і виробами медичного призначення в повному об’ємі.
З часу подій на Сході тут пролікували 1700 учасників АТО не тільки з Рівненщини, а й інших областей України.
Нагадаємо, на Рівненщині продовжують оновлювати об’єкти медичної галузі.
Зокрема, після капітального ремонту вже почали приймати пацієнтів вендокринологічному відділенні Рівненської обласної лікарні. У Костополі відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. А в Рокитнівському районі добудовують терапевтичний корпус ЦРЛ.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
513 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + девятнадцять =