Для вчителів біології та географії на базі комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради спільно з Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України проведено другий регіональний семінар-тренінг «Реалізація Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE в освітніх закладах Рівненщини».

IMG_3915.jpg– У семінарі взяли участь 14 педагогів з 10 навчальних закладів області. Під час заходу заступником координатора програми GLOBE в Україні Наталією Пустільник та завідувачем методичного відділу Станції юних натуралістів Людмилою Гайдаченко проведено навчальні тренінги за темами «Візуалізація та отримання GLOBE даних для використання в учнівських проектах», «Фенологічні спостереження за програмою GLOBE», «Дослідження ґрунту за програмою GLOBE», обговорено плани щодо розвитку програми в регіоні, – повідомила директор комунального закладу «Станція юних натуралістів» Рівненської обласної ради Тетяна Остафійчук.

IMG_3894.jpg

По закінченню семінару-тренінгу всім учасникам було вручено сертифікати вчителів GLOBE міжнародного зразка, що дає право працювати за програмою і вносити дані спостережень та досліджень на веб-сайт GLOBE.

Довідково: Програма GLOBE була заснована у День Землі в 1995 році. З того часу 112 країн стали учасниками програми. Завдяки зусиллям світової спільноти GLOBE, тренування за програмою пройшло більше 19 000 вчителів, що представляють майже 24 000 шкіл по всьому світу. Понад 1,5 мільйон учнів долучилися до програми – провели та внесли до бази даних GLOBE більше 120 мільйонів вимірювань, які вони використали у власних дослідницьких проектах.

Україна приєдналася до програми в 1999 році, а з 2001 координатором програми GLOBE в Україні є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді МОН. Сьогодні за програмою займається 130 українських шкіл та позашкільних навчальних закладів. Загалом вони об’єднують 450 учнів, які внесли понад 17 000 інформаційних даних до міжнародної бази даних GLOBE.

3ddf18e2b4dfde11cee5e36d51f6eca1

Повідомляє прес-служба Рівненської обласної ради

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

“GRANAT” – територія бездоганного вигляду рівнян

Останній дзвоник пролунав у стінах Дубенської колонії

Грошовий сертифікат вручили рівненському плавцю-переможцю

Рівнян запрошують на фотовиставку до Дня захисту дітей “Чиї ми?”

Завтра на Рівненщині очікується дощова погода з грозою

Арсен Мірзоян у Рівному : “Набридло бути несвідомим”

Діти з Рівненщини поїдуть оздоровлюватись у Пущу-Водицю

У Рівному патрульні врятували собаку з пастки

На Рівненщині облаштували «Шевченкове джерело»

На Рівненщині три вантажних автомобіля перевозили обладнання для видобутку бурштину

755 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

три × 2 =