Шляхи протидії незаконному видобутку бурштину на території Сарненського, Рокитнівського, Володимирецького, Березнівського, Зарічненського та Дубровицького районів обговорили на оперативній нараді у Сарненській місцевій прокуратурі.

У нараді взяли участь працівники місцевої прокуратури, керівники районних відділів та відділень усіх правоохоронних та контролюючих органів, а також представники державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, директори лісгоспів, Рівненського природного заповідника.

Захід відбувся під головуванням керівника Сарненської місцевої прокуратури Вадима Топольського.

Було зазначено, що, незважаючи на вжиті заходи продовжують мати місце у вказаних районах незаконні дії з бурштином. Окрім економічних збитків правопорушеннями завдається значна екологічна шкода довкіллю. Встановлено випадки знищення старателями земель Рівненського природного заповідника та місцевих заказників.

У зв’язку з цим, дієвий державний контроль та протидія злочинним проявам у сфері надрокористування потребують активізації та вжиття додаткових узгоджених заходів.

За підсумками наради створено спільну робочу групу по протидії незаконному видобутку бурштину на території згаданих районів з числа працівників місцевої прокуратури, районних відділень поліції, лісової охорони, Рівненського природного заповідника та інспекторів з охорони навколишнього природного середовища.

Своє бачення у взаємодії та вирішенні нагальної проблеми озвучили також голови районних рад і державних адміністрацій. Запропоновано вирішити питання щодо встановлення стаціонарних постів біля місць масового незаконного видобутку сонячного каміння та ліквідації негативного впливу на стан земель і лісу.

Матеріали Сарненської місцевої прокуратури Рівненської області

Читайте також у “Новинах по-рівненськи”:

ЛЕГКОВИК ДУБРОВИЧЧАНИНА ВИКРАЛИ ПАРУБКИ З СУСІДНЬОГО СЕЛА

На Рівненщині у пожежі загинули чоловік з дружиною

Рівняни затримали чоловіка, який викрав гроші у важкохворих дітей

Вже одинадцятий район Рівненщини – на карантині

На Рівненщині хлопець вдарив себе ножем

На Рівненщині відбувся фольклорний фестиваль «Коляда»

У Рівному покажуть театральну фантазію за народним ляльковим вертепом

За фінансові порушення на Рівненщині до відповідальності притягнуто 229 посадовців

На карантині – десять районів та два міста Рівненщини

На Рівненщині зафіксовано більше ніж 2400 випадків захворювань грипом та ГРВІ

tomat_green-01

500 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + пятнадцять =