Під час зустрічі із головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренком представники делегації з Румунії презентували проект «Електронний щоденник», який використовують у їхніх місцевих школах.
Це найпопулярніший проект у Румунії, який створений для покращення результатів навчання школярів.
Він дозволяє комунікувати вчителям, батькам та учням. Адже у деяких батьків є мало часу, аби часто відвідувати школу. А система дозволяє дистанційно, в режимі он-лайн контролювати навчання свої дітей. У щоденнику фіксується відвідуваність та успішність учнів. Є можливість переписуватися з класним керівником.
Пристрій простий та зручний.
За словами заступника голови Рівненської облдержадміністрації Світлани Богатирчук-Кривко, аналогічні розробки вже функціонують в окремих класах 3-ох навчальних закладах Рівного – гуманітарній гімназії, природничо-математичному ліцеї «Елітар», економіко-правовому ліцеї. Проте централізованого впровадження така технологія поки не має.
Тож керівник області Олексій Муляренко доручив своєму заступнику проаналізувати аналогічні конкурентні продукти, розглянути технічні можливості запропонованої румунами технології з подальшою апробацією її в окремих школах.
Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА
291 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

вісімнадцять + дванадцять =

НОВИНИ