На Рівненщині відбувся одноденний збір з більш ніж півсотнею офіцерів з категорії військових комісарів міських та районних  військових комісаріатів та їх заступників.
Показове заняття з порядку військово-облікової роботи, організації діяльності призовних дільниць, відбору кандидатів на військову службу за контрактом провели на базі Острозького районного військового комісаріату невипадково. Саме цю будівлю у 2015 році було повернуто на баланс ЗСУ та повністю відновлено.
Як зазначив т.в.о. Рівненського військового комісара Валентин Ревко, саме військовий комісаріат є обличчям Збройних Сил України. Сюди вперше приходить молодь, яка в подальшому стає основою професійного війська.
Полковник Валентин Ревко вручив перехідний вимпел кращого військового комісаріату області за підсумками минулого року комісару Костопільського військомату підполковнику Олександру Литвиненку. Також він довів підлеглим плани з первинної постановки на військовий облік та відбору кандидатів на військову службу за контрактом.
Зокрема, протягом першого кварталу цього року на первинний військовий облік в області буде приписано  близько 7,5 тисяч юнаків, яким на сьогодні виповнилося 17 років. За цей термін область планує призвати більше трьох сотень контрактників для проходження військової служби у бойових частинах ЗСУ.
За матеріалами офіцера прес-служби МОУ в Рівненській області підполковника  Віктора Шубца
658 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

два + три =

НОВИНИ