На Рівненщині відбувся обласний спортивний фестиваль серед підліткових клубів. Захід пройшов у рамках всеукраїнських спортивно-масових заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація».

Команди складалися з хлопців та дівчат віком 11-14 років. Учасники змагалися в естафетах «Футбол», «Баскетбол», «Волейбол», «Фітбол» та «Володар кілець».

За результатами переможцем змагань та кращим серед підліткових клубів області стала команда «Сокіл – 1» з селища Квасилів Рівненського району. Друге місце в команди «Живчик» із села Бугрин Гощанського району, третю сходинку п’єдесталу посів молодший склад квасилівської команди «Сокіл – 2». Переможці та призери змагань нагороджені дипломами, медалями, кубками та цінними призами.

До слова, підліткові клуби, що прийняли участь в змаганнях не мають фізкультурно – спортивної спрямованості, а є об’єднаннями підлітків за інтересами та захопленнями. Тож змагання відбувалися з метою залучення дітей та підлітків до рухової активності, покращення стану здоров’я учасників засобами фізичної культури і спорту.

qw

Повідомляє прес-служба Рівненської ОДА

647 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 + 6 =