Мешканець села Гориньград Рівненського району у старому будинку прибив цвях до балки, а на ньому закрутив мотузку і … повісився. Ніби якась невідома сила потягнула дружину до старого приміщення. Лише тому і вдалося врятувати молодика. 

7

Євгенія викликала швидку медичну допомогу, лікарі якої госпіталізували чоловіка в Рівненську обласну клінічну лікарню. Стан Євгена тяжкий, його підключено до апарату штучного дихання.

8

 Молодому батькові лише 23 роки. Що підштовхнуло його на такий відчайдушний крок – невідомо. З родиною перебуває в хороших стосунках, боргів у хлопця теж немає, з односельцями – дружелюбний, проблем із законом ніколи не мав.

—                  За цим фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 120 (доведення до самогубства) Кримінального кодексу України, — повідомляє начальник Рівненського райвідділу Ігор Денисюк. — У ході проведення досудового розслідування ще буде з’ясовуватись, чи причетні сторонні особи до цього інциденту.

9

Крім подружжя, у будинку також проживає матір дружини та п’ятимісячна дитина. Сім’я характеризується лише з позитивної сторони, члени родини ніколи не зловживали алкоголем чи наркотиками.

 

Повідомляє Марія ЮСТИЦЬКА, Рівненський РВ УМВС України в Рівненській області

585 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 × чотири =