фото ілюстративне з мережі Інтернет

фото ілюстративне з мережі Інтернет

Щодня підрозділи Служби порятунку Рівненщини виїжджають для ліквідації пожеж на відкритих ділянках місцевості, сільськогосподарських угіддях та полях. Лише з початку вересня рятувальники ліквідували 33 пожежі в природних екосисистемах на площі більше 13-ти гектарів. Так, впродовж минулих двох діб в області виникло 17 таких пожеж на загальній площі 3.6 гектара.
Лише завдяки оперативним та професійним діям рятувальників ДСНС області дані пожежі не встигли набрати загрозливих масштабів та були вчасно ліквідовані. Ніхто з громадян не постраждав.
 Здебільшого, загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках. Особливу небезпеку становить саме випалювання пожнивних залишків на полях після завершення зернозбиральної кампанії, а також сміття на відкритих територіях, адже такі дії призводять до виникнення масштабних пожеж. Вогонь швидко може перекинутися на поруч розташовані населені пункти та лісові масиви.
Повідомляє ГУ ДСНС України у Рівненській області
Теґи:
288 переглядів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

двадцять + 19 =